MSI MPG GUNGNIR 110R White, Mid-Tower, Power supply included No
- TootjadMSI
- Mudel: MPG GUNGNIR 110R WHITE
- Saadavus: 4
-
121€
MSI MPG GUNGNIR 110R White, Mid-Tower, Power supply included No
| All | |
| Aknaga | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 550 mm |
| Brutokaal | 9.4 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 505 mm |
| Brutolaius (mm) | 290 mm |
| Draivilahtrid | 2x2.5" 2x2.5"/3.5" |
| Garantii | 24 month(s) |
| Installitud esiventilaatorid | 3 x 120 |
| Installitud tagaventilaatorid | 1 x 120 |
| Juhtmehaldus | Yes |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Liides | 1x USB 3.2 Gen2 Type-C, Audio I/O, Power button, Reset button 2x USB 3.2 Gen1 |
| Maht (m3) | 0.0805475 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 215 x 430 x 480 mm |
| Muud funktsioonid | Can install up to 6x system fans, providing ventilation and stable performance to the whole system Built-in ARGB fan with striking lighting and vivid lighting effects Bundle with 1 to 6 ARGB LED control board that gives you more ways to decorate your gami |
| Netokaal | 8.36 kg |
| Paber/Papp | 900.00 g |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| PET | 13 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 140.00 g |
| Producer product name | MPG GUNGNIR 110R |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.04 kg |
| Tare other | 12 g |
| Toetatud esimese radiaatori mõõdud | 120/140/240/280/360 mm |
| Toetatud ülemise radiaatori mõõdud | 120/240 mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Tolmuvastane filter | Top |
| Toote värv | White |
| Ühilduvus | ATX / mATX / Mini-ITX |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: msi mpg gungnir 110r white, mid-tower, power supply included no, mpg gungnir 110r white, msi, korpused





